Yhteystiedot

YHDISTYKSEN HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2019


Eero Kainulainen, puheenjohtaja 050 552 2720, eero.kainulainen@pp2.inet.fi


Varsinaiset jäsenet:

Marjatta Laitinen, teatteri ja retket, 045 7730 1950, marjatta.laitinen123@gmail.com 

Raila Saarinen, jumpat 0400 716 704 , raila.saarinen@eritysiasuntosaatio.fi

Tapani Oila, kirjanpito ja talous, 0500 484 078, tapani.oila@gmail.com 

Kalle Haapea, pitkät retket , 040 501 6735, kalle.haapea@pp.inet.fi

Hannele Koivisto, teatteri ja retket , 041 517 0043, havukukka@gmail.com

Aulis Veteläinen, nettiosaaja, 0400 801 697, aulis.vetelainen@pp6.inet.fi

Taloudenhoitaja Tea Luoto, 044 525 2630, tea.luoto@gmail.com

Toiminnantarkastaja Voitto Järvelä, varatoiminnantarkastaja Jarmo Kulmala 

www.kantaselka.fi Op 568027-225453,   IBAN  FI61 5680 2720 0254 53, BIC-tunnus OKOYFIHH

Ota yhteyttä