Yhteystiedot

YHDISTYKSEN HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2018

 

Puheenjohtaja Eero Kainulainen                     

050 552 2720                                                            

eero.kainulainen@pp2.inet.fi

Sihteeri Mervi Toivonen, p.040 147 1828

mervi.toivonen@metropolia.fi                  

 

Varsinaiset jäsenet:                                                Varajäsenet:

Marjatta Laitinen, teatteri ja retket                            Teuvo Salmi

045 7730 1950                                                         050 434 3362

marjatta.laitinen123@gmail.com                              

 

Raila Saarinen, jumpat                                              Maila Eronen

0400 716 704                                                            044 560 9260

raila.saarinen@erityisasuntosaatio.fi                        mailajamarkku@pp.inet.fi

 

Tapani Oila, kirjanpito                                               Leila Laajaniemi, vesijumppa

0500 484 078                   .                                        040 831 7403

tapani.oila@gmail.com                                                                                                              

 

Kalle Haapea, pitkät retket                                        Päivi Haapamäki

040 501 6735                                                            050 538 3657

                                                                

Jarmo Haapamäki, teatteri ja retket                           Rolf Vinkvist

050 521 9296                                                             045 1298 019

jarmo.haapamaki@netti.fi                                           rolfvt@gmail.com

 

Aulis Veteläinen,Elomessut                                       Sisko Ylönen

0400 801 697                                                             044 988 1047

aulis.vetelainen(at)pp6.inet.fi                                     sisko.ylonen@iki.fi

 

****************************************************************************************

Taloudenhoitaja Tea Luoto, 044 525 2630, tea.luoto@gmail.com

 

Toiminnantarkastajat Voitto Järvelä ja Jarmo Kulmala, varalla Riitta Kulmala ja Helge Saarinen.

 

 www.kantaselka.fi

 Op 568027-225453, 

 IBAN  FI61 5680 2720 0254 53, BIC-tunnus OKOYFIHH

Ota yhteyttä