Yhteystiedot

YHDISTYKSEN HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2019


Eero Kainulainen, puheenjohtaja, 050 552 2720, eero.kainulainen@pp2.inet.fi

Marja Värri, sihteeri , 040 717 09 84, marja.varri@pp.inet.fi 


Varsinaiset jäsenet:

Marjatta Laitinen, teatteri ja retket, 045 7730 1950, marjatta.laitinen123@gmail.com 

Raila Saarinen, jumpat 0400 716 704 , raila.saarinen@erityisasuntosaatio.fi

Tapani Oila, kirjanpito ja talous, 0500 484 078, tapani.oila@gmail.com 

Kalle Haapea, pitkät retket , 040 501 6735, kalle.haapea@pp.inet.fi

Hannele Koivisto, teatteri ja retket , 041 517 0043, havukukka@gmail.com

Aulis Veteläinen, nettiosaaja ja messut, 0400 801 697, aulis.vetelainen@pp6.inet.fi

Taloudenhoitaja Tea Luoto, tea.luoto.khsy@gmail.com

Toiminnantarkastaja Voitto Järvelä, varatoiminnantarkastaja Jarmo Kulmala 

www.kantaselka.fi Op 568027-225453,   IBAN  FI61 5680 2720 0254 53, BIC-tunnus OKOYFIHH

Tietosuojaselosteet

PDF-tiedostoJäsenrekisterin tietosuojaseloste.pdf (141 kB)
Käytämme Selkäliiton jäsenrekisteriä.

Hyvä Selkä -lehden tietosuojaseloste
http://selkakanava.fi/hyva-selka-lehden-tilaajarekisterin-tietosuojaseloste

Sähköisen kyselyrekisterin tietosuojaseloste

https://selkakanava.fi/sahkoisen-kyselyrekisterin-tietosuojaseloste

Tapahtumien ja koulutuksien ilmoittautumisrekisterin tietosuojaseloste
https://selkakanava.fi/ilmoittautumisrekisterin-tietosuojaseloste 

Tiedotejakelun tietosuojaseloste
https://selkakanava.fi/tiedotejakelun-tietosuojaseloste

Uutiskirjeen ja taukojumppamuistutuksen tietosuojaseloste
http://selkakanava.fi/uutiskirjeen-ja-taukojumppamuistutuksen-tilaajarek...

Verkkopalvelun palauterekisterin tietosuojaseloste
https://selkakanava.fi/palauterekisterin-tietosuojaseloste 



 

Ota yhteyttä